Blaumaņa iela 5a, Rīga|t. 27744440

PIETEIKTIES KURSIEM

Pēc pieteikuma saņemšanas mūsu koordinatori ar Jums sazināsies un visu noprecizēs.

Angļu valodas kursi

Angļu valodas kursi - mācību centrā POLYGLOT!

Kāpēc apmeklēt angļu valodas kursus?

Angļu valoda (English) ir dzimtā valoda no 309 līdz 400 miljoniem cilvēku, un pēc šī rādītāja ir trešā lielākā valoda pasaulē aiz ķīniešu valodas un spāņu valodas. Pieskaitot visus pārējos šīs valodas pratējus, tā ir visizplatītākā vai otra izplatītākā valoda pasaulē un bieži tiek izmantota kā starptautiska saziņas valoda. Valodu plaši lieto visos kontinentos.

POLYGLOT mācību centrs piedāvātie angļu valodas kursi sniedz iespēju ikvienam uzsākt angļu valodas apgūšanu, attīstīt ikdienas saziņas prasmes un uzlabot angļu valodas prasmes. Angļu valodas kursi, tā programma, ir veidota uz līdzsvarotu pamatprasmju – runāšanas, klausīšanās, lasīšanas, rakstīšanas – attīstību. Mēs mācām moderno angļu valodu, kura tiek izmantota ikdienas saziņā. Angļu valodas nodarbībās tiek veidotas reālās dzīves situācijas un klausītājiem tiek dota iespēja izmantot savu personīgo pieredzi aktuālo tēmu apspriešanā.

Angļu valodas kursi tiek piedāvāti visiem bez vecuma ierobežojuma. Angļu valodas kursi tiek piedāvāti gan par maksu, gan arī bezmaksas (Ja Jūs esat bezdarbnieks un Jums ir apmācības kupons no NVA) sīkāk

Angļu valodas kursi tiek organizēti grupās (5 – 8 cilvēki) un grupas tiek veidotas pēc sešām valodas pārvaldīšanas pakāpēm, saskaņā ar Eiropas kopīgām pamatnostādnēm valodas apguvei - A1, A2, B1, B2, C1, C2.   ECFR (231.52 KB)

Angļu valodas kursu iespējamie līmeņi:

Beginner
Elementary
Pre-Intermediate
Intermediate
Business-Intermediate
Upper Intermediate
Advanced

Angļu valodas kursi - nodarbību saraksts un ilgums:

Jūs varat izvēlēties nodarbību laiku (no rīta, pusdienlaikā, vakarā) un intensitāti atkarībā no Jūsu darba grafika noslogotības.
Angļu valodas kursi notiek 2 reizes nedēļā pa 2 akad. stundām vai 3 reizes nedēļā pa 2 akad. stundām, kā arī katru dienu pa 4 akad. stundām.
Nodarbību kavēšanas gadījumā Jums ir iespēja saņemt nodarbības materiālus uz Jūsu e-pastu.
Elastīgais nodarbību grafiks ļaus Jums efektīvi strādāt, plānot brīvo laiku un padarīt nepārtrauktu valodas apgūšanas procesu.

Apmācību efektivitāte un kvalitātes kontrole:

Mēs īstenojam izglītības procesa kvalitātes kontroli: apmācības dinamikas un pasniegšanas profesionālisma novērtējums (veicot studentu anketēšanu kursu nobeigumā).Apmācību efektivitātes novērtēšanai tiek izmantota trīs līmeņu testēšanas sistēma: tests sākuma līmeņa noteikšanai, starptests kursu vidusdaļā un fināla tests kursu nobeigumā. Mēs veltām lielu uzmanību kvalitātei, tāpēc angļu valodas kursi tiek pasniegti ar profesionāliem pasniedzējiem, nodarbībās tiek izmantotas modernas mācību grāmatas, literatūra un palīglīdzekļi ar audio pielikumiem. Vispārējā angļu valodas programma paredzēta vienlaicīgai visu valodas prasmju – runāšanas, rakstīšanas, lasīšanas un klausīšanās – attīstībai.

Ar lielo prieku gaidam Jūs angļu valodas kursos mūsu mācību centrā!

Jūsu veiksme – ir mūsu veiksme! Tas ir mūsu galvenais noteikums!