Blaumaņa iela 5a, Rīga|t. 27744440

PIETEIKTIES KURSIEM

Pēc pieteikuma saņemšanas mūsu koordinatori ar Jums sazināsies un visu noprecizēs.

Par mums

POLYGLOT MĀCĪBU CENTRS

Valodu kursi dažādos līmeņos

POLYGLOT mācību centrā valodu kursi tiek piedāvāti valodas kursus dažādos zināšanu līmeņos - sākot ar pamatiem A1 līdz profesionālai valodu lietošanai C2.

Datoru kursi grupās un individuāli

POLYGLOT mācību centra klientiem tiek piedāvāti valodu kursi un datoru kursi ar Nodarbinātības Valsts Aģentūras kuponiem bezdarbniekiem.

Valodu apmācība ar ārzemju pasniedzējiem

POLYGLOT mācību centrā kopā ar vietējiem strādā arī pasniedzēji, kam dzimtā valoda ir angļu, franču, itāļu, spāņu, portugāļu un citas valodas.

Valodu kursi un datoru kursi ar NVA kuponiem

POLYGLOT mācību centrā notiek dažādu programmu datoru kursi, tai skaitā datoru kursi ar NVA kuponiem bezdarbniekiem.

POLYGLOT atrodas nepārtrauktos apmācību jaunu formu un pieeju meklējumos, izmanto nestandarta risinājumus, atrodot un pielietojot aktuālas tendences, adaptējot mūsdienīgajam klasiskās izstrādnes – pastāvīgi strādā pie tā, lai apmācību padarītu efektīvāku un aizrautīgāku, bet pakalpojumu klāstu – maksimāli plašāku.

Mēs augstu vērtējam mūsu klientu uzticēšanos un pastāvīgi strādājam pie pakalpojumu un servisa kvalitātes uzlabošanas.

DARBĪBAS PRINCIPI

Kvalitāte - visiem pasniedzējiem ir augstākā izglītība un liela darba pieredze;

Uzticēšanās – mēs ticam mūsu klientiem un viņi tic mums;

Kreativitāte – mēs esam nepārtrauktā jauno apmācību metožu un formu meklēšanas procesā;

Atbildība – mēs turam savus solījumus.

Mācību centra arsenālā ir plašs izglītības programmu spektrs: no ikdienas saskarsmes līdz biznesa praktiskajām nodarbībām, tematika, aktualitāte un profesionāla materiāla pasniegšana, zolīda valodas bāze gramatikas, lasīšanas, rakstīšanas un mutvārdu jomā. Nodarbības notiek patīkamā un draudzīgā atmosfērā, kas labvēlīgi ietekmē studentu personīgās īpašības, kā arī motivē viņus turpmākajai attīstībai. Apmācību procesā vislielāko uzmanību mēs veltām tieši praktiskajām nodarbībām, kas ļauj apgūt lielāko materiāla daļu. Apmācību programmas vada profesionāli pasniedzēji, kuriem ir augstākā izglītība. Mēs piedāvājam iespēju izvēlēties Jums ērtu mācību laiku – no rīta, pa dienu, vakarā vai grupās - brīvdienās. Nodarbību laikā tiek izsniegti mūsu pasniedzēju izstrādātie apmācību materiāli. Telpas, kur notiek nodarbības, atrodas pašā Rīgas centrā, kur vienmēr var ērti nokļūt. Pēc sertifikāta saņemšanas var turpināt savu zināšanu pilnveidošanu un padziļināšanu. Mūsu kolektīvs vienmēr no visas sirds rūpējas par saviem studentiem, vai tie būtu lieli, vai mazi. Profesionāla apmācība par samērīgu cenu un elastīgu atlaižu sistēmu.

Mūsu vīzija

Būt un palikt pirmajiem, par kuriem domā un kurus izvēlas mūsu klienti un citas ieinteresētas personas. Par mums – tas nozīmē kļūt par līderi; mums ir jāieņem pirmā vieta kā tirgū, tā arī cilvēku prātos un sirdīs. Mūs būtu jāuztver kā profesionāļus, kuri uzdod standartus un pārspēj visdrošākās cerības.

Mūsu MISIJA

Mēs vēlamies kļūt par sabiedrībā atzītu paraugu un pierādīt, ka mācoties pie mums, var sasniegt augstus rezultātus gan priekš sevis, gan darbā un pat sabiedrībā. Mēs ticam, ka mūsu darbs ir augsti profesionāls, efektīvs un nes mūsu studentiem veiksmi, prieku un veicina viņu turpmāko attīstību.

Mūsu VĒRTĪBAS

Cilvēks – mēs visi esam neatkārtojami un katram no mums ir savs iekšējais potenciāls, kuru nepieciešams attīstīt. Attīstība – tā ir veiksme! Tikai veiksmīgi cilvēki tic saviem spēkiem un cenšas īstenot savas cerības un sapņus. Sadarbība - mūsu centram ir svarīgs katrs students, tāpēc mēs ieklausāmies katra viedoklī un, ņemot vērā viņu vajadzības, izstrādājam korekcijas savā darbā. Izvēlieties sev labāko! Mēs vēlam Jums VEIKSMI!