(+371) 6735 0349 / (+371) 2774 4440

Pēc pieteikuma saņemšanas mūsu koordinatori ar Jums sazināsies un visu noprecizēs.

Pieteikumu forma

VALODU KURSI | DATORU KURSI

Atvērts bloga ieraksts

JAUNUMI JANVĀRĪ

Jaunais gads jau sen tiek uzskatīts par lielisku laiku, lai sāktu ko jaunu, apņemtos mācīties, sportot un vēl, un vēl. Citiem jaunās apņemšanās izdodas pildīt ļoti labi, bet citiem jau pirmajā mēnesī viss aizmirstas. Arī mēs jauno gadu sāksim ar jauniem kursiem un filiāli, un jaunās apņemšanās kārtīgi pildīsim un realizēsim.

Jauna filiāle

Kā lielākais jaunums nākamajā gadā būs jaunā Polyglot filiāle "Deglava" Rīgā, Deglava ielā 66, kas durvis vērs vaļā jau janvārī. Tagad mācīties būs vēl ērtāk! Jau tagad komplektējam grupas angļu valodas kursiem bez un ar priekšzināšanām, latviešu valodas kursiem bez un ar priekšzināšanām, svešvalodu un datoru kursiem, izmantojot NVA kuponus, kā arī jaunajā filiālē būs kursi bērniem un individuālās nodarbības.

Spāņu valoda

16. janvārī sāksies spāņu valodas kursi bez priekšzināšanām. Šis kurss paredzēts studentiem, kuri iepriekš nav mācījušies spāņu valodu. Kursa programma orientēta uz skolēniem un pieaugušajiem, kuriem spāņu valoda ir nepieciešama ikdienas saziņai un ceļojumiem.

25. janvārī sāksies spāņu valodas kursi tūristiem. Mācību programma speciāli izstrādāta tā, lai dotu jums iespēju maksimāli īsākā laikā apgūt spāņu valodas pamatus. Kurss paredzēts visiem tiem, kuriem vēl nav priekšzināšanas.

Angļu valoda

24. janvārī sāksies angļu valodas kursi bez priekšzināšanām. 18. janvārī sāksies angļu valoas A2 līmeņa kursi, angļu valodas B2 līmeņa kursi un angļu valodas kursi "Business forever". 16. janvārī būs iespēja sākt angļu valodas B1 līmeņa kursus un angļu valodas C1 līmeņa kursus.

Vācu valoda

12. janvārī vācu valodas kursus varēs uzsākt visi tie, kuriem vēl nav priekšzināšanu, bet 18. janvārī mācības sāks tie, kuriem ir nelielas zināšanas. 24. janvārī sāksies vācu valodas B1 līmeņa kursi.

Krievu valoda

Ja Tev ir minimālas krievu valodas zināšanas, tad tās varēsi sākt papildināt 18. janvārī, kad sāksies krievu valodas A2 līmeņa kursi.

Franču valoda

Esam padomājuši arī par tiem, kuri vēlas apgūt franču valodu. 17. janvārī mācības uzsāks grupa bez franču valodas priekšzināšanām. 23. janvārī sāksies franču valodas kursi ar nelielām priekšzināšanām.

Itāļu valoda

17. janvārī sāksies gan itāļu valodas A1 līmeņa kursi, gan A2 līmeņa kursi. Janvārī būs iespēja apgūt arī B un C līmeņu kursus, bet pašreiz vēl nav precizēts laiks.

Arābu valoda (ēģiptiešu dialekts)

23. janvārī sāksies arābu valodas kursi gan bez priekšzināšanām, gan ar nelielām priekšzināšanām. Salīdzinot ar rietumu valodām, arābu valodas gramatika ir vienkārša, bet tās vārdu krājums ir tik bagāts, ka reti kura rietumu pasaules valoda var ar to sacensties.

Polyglot mācību centrs piedāvā apgūt ne tikai augstāk minētās valodas, bet arī daudzas citas, kā arī piedāvā dažādas korporatīvās un individuālās nodarbības. Tāpat mācību centrs piedāvā datoru kursus gan iesācējiem, gan arī tiem, kas jau labi prot ar to darboties.

Mēs pieāvājam bezdarbniekiem un darbu meklējošām personām, kas atbilst NVA izvirzītajiem nosacījumiem, izmantot NVA izsniegto kuponu 360,00 EUR vērtībā un pieteikties sev vēlamajiem valodu vai datoru kursiem mūsu mācību centrā. Tas nozīmē, ka apmācība bezdarbniekiem un darba meklētājiem ir par brīvu, kā arī, ja apmeklēsiet visas nodarbības un būsiet priekšzīmīgs students, saņemsiet arī mēneša stipendiju 100,00 EUR apmērā.

Lūdzam ņemt vērā, ka kursu sākuma datumi un laiki var mainīties, ja netiek nokoplektēta pilna grupa.