PIETEIKTIES KURSIEM

Pēc pieteikuma saņemšanas mūsu koordinatori ar Jums sazināsies un visu noprecizēs.

Angļu valodas korporatīvās apmācības

Mācību centrs POLYGLOT ar prieku Jums piedāvās angļu valodas korporatīvās apmācības Jūsu kompānijas birojā vai mūsu mācību klasēs
Rīgā, Raiņa bulvārī 25, 2. stāvā,
A. Deglava ielā 66, 5.stāvā.

Mācības tiek organizētas pa posmiem:

• Kompānijas darbinieku bezmaksas testēšana viņu valodas zināšanu līmeņa noteikšanai.
    Angļu valodas zināšanu līmenis tiek noteikts pēc sekojošiem aspektiem: angļu valodas uztvere ar dzirdi(listening comprehension); izlasītā sapratne (reading comprehension); gramatika (language use); mutvārdu valoda (speaking).
  • Kompleksā personāla attīstības programma svešvalodas apguves jomā.
    POLYGLOT menedžeris iesniedz atskaiti par Jūsu kompānijas darbinieku diagnosticēšanu un sastāda personāla attīstības programmu svešvalodu apguves jomā.
  • Mācību grupu veidošana.
    Pēc valodas diagnosticēšanas darbinieki tiek sadalīti mācību grupās.
  • Apmācību kvalitātes monitorings: starptests un nobeiguma testēšana, mutiskais eksāmens.
    Katra grupas studenta progress tiek regulāri pārbaudīts. Bez kārtējā monitoringa kursa vidusdaļā un beigās tiek organizēti vēl divi kontroles punkti, kur tiek novērtētas saziņas, angļu valodas dzirdes uztveres, lasīšanas un rakstīšanas prasmju attīstība.
  • Regulāras atskaites kompānijas vadībai par darbinieku mācību rezultātiem un nodarbību apmeklētību.
    Kursa laikā POLYGLOT menedžeris iesniedz atskaites par studentu apmeklētību un sasniegumiem, pēc kursa pabeigšanas – sastāda rekomendācijas katra darbinieka turpmākajai attīstībai.

Programmu spektrs

• Angļu sarunvaloda (General English)
    Kurss ir optimāli piemērots tiem, kuri vēlas ērti ceļot pa pasauli, lasīt grāmatas un skatīties filmas angļu valodā, brīvi un aktīvi sazināties angļu valodā.
    Līmeņi: Elementary - Intermediate

Pieteikties

• Lietišķā angļu valoda (Business English)
    Kurss attīstīta saziņas prasmes biznesa kontekstā mutvārdu un rakstiskā formā, iepazīstina ar lietišķās sarakstes un tālruņa pārrunu pamatiem, palīdz veiksmīgi vadīt pārrunas un prezentācijas angļu valodā.
    Līmeņi: Beginner – Intermediate

Pieteikties

• Angļu valoda profesionālajai darbībai (English for Specific Purposes)
    VC „Britānija” kursi „Profesionālās angļu valodas programma” – unikāli kursi „zem atslēgas”, kuros tiek ņemti vērā kompānijas – pasūtītāja mērķi. Tie palīdz efektīvi izmantot angļu valodu profesionālajā kompānijas darbībā (bankas operācijas, informāciju tehnoloģijas, viesnīcu bizness un tml.).
    Uz pašreizējo brīdi mūsu metodiskā nodaļa ir izstrādājusi tādas programmas kā, piemēram, „Angļu valoda bankas darbiniekiem” atbilstoši darba ar valūtas akreditīviem specifikai, „Angļu valoda informāciju tehnoloģiju sfēras speciālistiem”, lai īstenotu kompānijas mijiedarbību ar klientiem starptautiskajā IT industrijas tirgū, programma speciālistu sagatavošanai dalībai starptautiskajos projektos.
    Līmeņi: Beginner - Intermediate