(+371) 6735 0349 / (+371) 2774 4440

Pēc pieteikuma saņemšanas mūsu koordinatori ar Jums sazināsies un visu noprecizēs.

Pieteikumu forma

VALODU KURSI | DATORU KURSI

POLYGLOT VALODU KURSI - PRIEKŠROCĪBAS

• Nodarbības notiek patīkamā un draudzīgā atmosfērā, kas labvēlīgi ietekmē studentu personīgās īpašības, kā arī motivē viņus turpmākajai attīstībai.
  • Apmācību procesā vislielāko uzmanību mēs veltām tieši praktiskajām nodarbībām, kas ļauj apgūt lielāko materiāla daļu.
  • Apmācību programmas vada profesionāli pasniedzēji, kuriem ir augstākā izglītība.
  • Mēs piedāvājam iespēju izvēlēties Jums ērtu mācību laiku – no rīta, pa dienā, vakarā vai grupās - brīvdienās.
  • Nodarbību laikā tiek izsniegti mūsu pasniedzēju izstrādātie apmācību materiāli.
  • Telpas, kur notiek nodarbības, atrodas pašā Rīgas centrā, kur vienmēr var ērti nokļūt.
  • Pēc sertifikāta saņemšanas var turpināt savu zināšanu pilnveidošanu un padziļināšanu.
  • Mūsu kolektīvs vienmēr no visas sirds rūpējas par saviem studentiem, vai tie būtu lieli, vai mazi.
  • Profesionāla apmācība par samērīgu cenu, elastīga atlaižu sistēma.
  • Ja attaisnojošu iemeslu dēļ nav iespējams apmeklēt nodarbības savā grupā, ir iespēja bez papildus samaksas šo tēmu apgūt citā grupā.

POLYGLOT skola – tā ir dinamiska kompānija, par kuras darbības principiem ir kļuvusi kvalitāte, uzticēšanās, kreativitāte un atbildība.

Mūsu skola piedāvā plašu mācību programmu spektru un nepārtraukti meklē jaunas pieejas un apmācību formas. Mēs vienmēr esam gatavi piedāvāt mācību programmas tiem, kas

• Veido veiksmīgu karjeru;
  • Vēlas būt konkurētspējīgi darba tirgū;
  • Tiecas pilnveidot savas biznesa īpašības;
  • Veiksmīgi sadarbojas ar ārzemju partnerem;
  • Vēlas iegūt zināšanas absolūti jaunās darbības sfērās;
  • Iegūt augsti kvalificētu speciālistu konsultācijas.

Mūsu vīzija
    Būt un palikt pirmajiem, par kuriem domā un kurus izvēlas mūsu klienti un citas ieinteresētas personas. Par mums – tas nozīmē kļūt par līderi; mums ir jāieņem pirmā vieta kā tirgū, tā arī cilvēku prātos un sirdīs. Mūs būtu jāuztver kā profesionāļus, kuri uzdod standartus un pārspēj visdrošākās cerības.

Mūsu misija
Mēs vēlamies kļūt par sabiedrībā atzītu paraugu un pierādīt, ka mācoties pie mums, var sasniegt augstus rezultātus gan priekš sevis, gan darbā un pat sabiedrībā. Mēs ticam, ka mūsu darbs ir augsti profesionāls, efektīvs un nes mūsu studentiem veiksmi, prieku un veicina viņu turpmāko attīstību.

Mūsu vērtības

• Cilvēks – mēs visi esam neatkārtojami un katram no mums ir savs iekšējais potenciāls, kuru nepieciešams attīstīt.
  • Attīstība – tā ir veiksme! Tikai veiksmīgi cilvēki tic saviem spēkiem un cenšas īstenot savas cerības un sapņus.
  • Sadarbība - mūsu skolai ir svarīgs katrs students, tāpēc mēs ieklausāmies katra viedoklī un, ņemot vērā viņu vajadzības, izstrādājam korekcijas savā darbā.

Izvēlieties sev labāko! Mēs vēlam Jums VEIKSMI!

Ieva

Wisdom begins with wonder.

Ludmila

A different language is a different vision of life.

Peter

A wise man uses the time he has left.

Tales

In today's world, learning new languages is fundamental for living and working.

Vladimirs

Learning is a treasure that will follow its owner everywhere.

Ilze

Wer die Menschen liebt, liebt Ihre Sprachen.

Mārīte

Ein Mann - ein Wort, eine Frau - ein Wörterbuch.

Maija

Deutsch ist Ihr Vorteil.

Juljen

Il n'est jamais trop tard pour apprendre.

Julija

Новый язык - это новые возможности, новые возможности - это новая жизнь!

Svetlana

Kunnskap er framtid.

Tales

No mundo de hoje, aprender novas línguas é fundamental para viver e trabalhar.