Blaumaņa iela 5a, Rīga|t. 27744440

PIETEIKTIES KURSIEM

Pēc pieteikuma saņemšanas mūsu koordinatori ar Jums sazināsies un visu noprecizēs.

KRIEVU SARUNVALODA

 

KLIENTU APKALPOŠANAS JOMĀ:

Adrese:                               

Nodarbību grafiks:

Uzsākšanas datums:

 Laiks:            

Kursa ilgums:  

Pamatcena, EUR/mēn.:

Cena par kursu:    

Atlaide:

Blaumaņa iela 5a

 P/T

25.03.2024

18:00-20:15

48 ak.st.

 130,00

260,00 

 

Online apmācība O/C 02.04.2024 18:15-20:30 48 ak.st.  130,00 260,00 15%

Cenas norādītas ar iekļautu PVN.

 

Šis kurss paredzēts darbiniekiem, kuri grib iemācīties pamatus krievu sarunvalodā.
Jūs vēlaties apgūt krievu valodu?  Piedāvājam risinājumu, kurš būs piemērots tieši Jums. 
Plānotais kursa ilgums 2 mēneši. Mācību programma, kas ir īpaši piemeklēta, lai spētu sasniegt pēc iespējas labākus rezultātus.

Salīdzinot pēdējo gadu pieprasījumus, manāmi pieaug interese par klientu sarunvalodas kursiem. Darbinieku prasme sazināties krieviski īpaši aktuāla ir klientu apkalpošanas sfērā – bankās, veikalos, skaistumkopšanas salonos, apdrošināšanas kompānijās, ēdināšanas pakalpojumu sniegšanas vietās.

Mērķis –apgūt darba vidē nepieciešamās krievu valodas zināšanas un iemaņas. Nodrošināt lietišķās krievu valodas zināšanu paaugstināšanu apmācāmajiem, tādējādi veicinot cilvēku profesionālās kvalifikācijas paaugstināšanu, svešvalodu pielietošanu ikdienas darbā, paaugstinot savu konkurētspēju darba tirgū.

Pēc krievu sarunvalodas kursa klientu apkalpošanas jomā, kursanti varēs: spēt organizēt laipnu klientu pieņemšanu un sniegt patiesu, korektu, viegli saprotamu profesionālu informāciju; spēs sarunāties ar klientiem, izzināt viņu vajadzības, noteikt svarīgāko, lai izvērtētu un piedāvātu labāko risinājumu; spēs sazināties ar klientu mutvārdos klātienē, pa telefonu.

Nodarbībās apgūsim komunikācijas prasmes, diskutēsim par dažādām saistošām tēmām un mācīsimies vienkārši atvērties un nebaidīties runāt! Viss, kas nepieciešams ir Jūsu vēlme!