PIETEIKTIES KURSIEM

Pēc pieteikuma saņemšanas mūsu koordinatori ar Jums sazināsies un visu noprecizēs.

ITĀĻU VALODAS KURSI - TREŠAIS LĪMENIS C

С1 (ar ļoti labām priekšzināšanām):

Adrese:

Nodarbību grafiks:

Uzsākšanas datums:

Laiks:

Kursa ilgums:

Pamatcena, EUR/mēn.:

Cena par kursu:

Atlaide:

Raiņa bulvāris 25

P/T

13.02.2019.

60 ak.st.

Cena norādītas ar iekļautu PVN.

Šis kurss paredzēts studentiem, kuri jau ir mācījušies itāļu valodu. Apmācību procesā studenti daudz dziļāk apgūs itāļu valodu – kā gramatiku, tā arī saziņas iemaņas. Šajā līmenī ir iespējama CILS 2 un CILS 3 eksāmenu nokārtošana.

Pēc itāļu valodas Trešā līmeņa kursu pabeigšanas kursanti varēs:

• brīvi saprast un adekvāti interpretēt tekstus,
  • rakstīt problēmu konspektu, referātu, formālu/neformālu vēstuli, paziņojumu, pamatojoties uz dzirdēto un izlasīto, demonstrējot spēju analizēt un izvērtēt piedāvāto informāciju,
  • spēt uzrakstīt savu problēmu rakstura tekstu (raksts, eseja, vēstule);
    brīvi uzturēt dialogu, izmantojot dažādus valodas līdzekļus dažādu valodas saziņas mērķu un taktiku realizēšanai;
  • uzstāties par dialoga – sarunas iniciatoru, kurā tiek atrisināta konflikta situācija saziņas procesā; izveidot monologu – pārspriedumu par morāli – ētiskajām tēmām;
  • brīvas sarunas situācijā aizstāvēt un argumentēt savu viedokli;
  • viegli demonstrēt valodas sistēmas zināšanas, kas izpaužas valodas vienību un struktūru attieksmju lietošanā, kas nepieciešamas atsevišķu izteikumu, kā arī izteikumu, kas ir oriģinālo tekstu vai to fragmentu sastāvdaļas, izprašanai un noformēšanai.