Blaumaņa iela 5a, Rīga|t. 27744440

PIETEIKTIES KURSIEM

Pēc pieteikuma saņemšanas mūsu koordinatori ar Jums sazināsies un visu noprecizēs.

Individuālas valodu nodarbības

Individuālās apmācības ir visoptimālākā forma, ja:

• Jums nav iespējas apmeklēt grupas nodarbības saspringtā darba grafika dēļ;
  • Jums nepieciešams apgūt valodu ļoti īsos termiņos;
  • Jums lietderīgi papildus noslīpēt vissarežģītākos priekš Jums valodas momentus.

Galvenie apmācību principi:

• Pieeja, kas veidota uz sabalansētas pamatprasmju - runāšana, klausīšanās, lasīšana, rakstīšana – attīstības;
  • Studenta psiholoģisko īpatnību ievērošana (uztvere, uzmanība, atmiņa, domāšana);
  • Racionāla valodas un runas materiāla izvēle, ņemot vērā klienta vajadzības;
  • Elastīga mācību programma.

Individuālo apmācību galvenā priekšrocība ir elastīgs nodarbību grafiks. Atkarībā no Jūsu darba grafika noslogotības Jūs varat izvēlēties valodas nodarbību laiku (no rīta, dienā vai vakarā). Elastīgais nodarbību grafiks ļaus Jums efektīvi strādāt, plānot brīvo laiku un padarīt valodas apguves procesu par nepārtrauktu. Nodarbību intensitāte un kursa ilgums būs atkarīgs no Jūsu līmeņa, Jums pieejamā laika un izvirzītajiem mērķiem. Ieteicamā intensitāte ir 2 vai 3 reizes nedēļā pa 2 akad. stundām.

Lai pieteiktos nodarbībām – izdrukājiet un aizpildiet anketu «  Klienta vēlmju analīze (295.85 KB)». Nofotografējiet vai ieskenējiet aizpildīto anketu un nosūtiet to mums uz skola@polyglot.lv . Tāpat anketu var aizpildīt pie mums uz vietas vai arī pēc pieprasījuma mēs varam Jums nosūtīt anketu Word formātā(Jūs varēsiet aizpildīt to elektroniski, neizdrukājot).  Pēc anketas aizpildes mēs veiksim sniegto atbilžu analīzi un spēsim izstrādāt īpaši Jums atbilstošu apmācību programmu. Programmā būs iekļauti tikai tie materiāli, kuri ir nepieciešami tieši Jums!

Nodarbību cenas

arābu ar valodas nesēju 55,00
datoru nodarbības 40,00
МS Excel 42,00