Blaumaņa iela 5a, Rīga|t. 27744440

PIETEIKTIES KURSIEM

Pēc pieteikuma saņemšanas mūsu koordinatori ar Jums sazināsies un visu noprecizēs.

Valodu korporatīvās apmācības

Jau vairākus gadus mācību centrs POLYGLOT papildus citiem pakalpojumiem veiksmīgi nodrošina svešvalodu kursus korporatīvajiem klientiem.

Varam nodrošināt valodu apmācības: angļu, vācu, krievu, latviešu, zviedru, norvēģu, poļu, spāņu, itāļu, franču. Arābu, portugāļu, ķiniešu un turku valoda pēc pieprasījuma.

Pieprasījums pēc valodām ir ļoti liels, jo īpaši Rīgā! Arvien vairāk uzņēmumu organizē valodu kursus, lai uzlabotu sava uzņēmuma konkurētspēju un savu darbinieku kvalifikāciju – it īpaši tajās darbības jomās, kur darbiniekiem nepieciešams sazināties ar vietējiem un ārvalstu klientiem.

Kursu organizēšanas procedūra ir ļoti vienkārša.

  1. Jūs nosūtāt mums pieprasījumu uz e-pastu skola@polyglot.lv, norādot nepieciešamo informāciju: cik grupas plānojat un aptuvenais cilvēku skaits grupā, cik bieži vēlaties nodarboties un vēlamais nodarbības ilgums. Ja jums ir grūti atbildēt uz jautājumu, kādas ir darbinieku zināšanas, kā sadalīt kolektīvu grupās, tad tā nav problēma. Sākotnēji mums ir nepieciešama aptuvena informācija.

Piemēram: Visbiežāk vienai grupai kursi tiek organizēti 2 reizes nedēļā pa 60 vai 90 min. Cilvēku skaits grupā līdz 8 – 10.

  1. Pēc tam mēs piestādam jums tāmi. Cenas mums ir demokrātiskas, bet pasniedzēji – ļoti pieredzējuši. Kursu norises vieta – Jūsu telpās (Rīgas robežās) vai mūsu telpās.

Neliels ieteikums: ja plānojat vairākas grupas, tad izdevīgāk ir organizēt kursus vairākām grupām pēc kārtas vienā dienā. Tādejādi jūs ietaupīsiet no 5% līdz 20% no saviem ieguldījumiem. 

  1. Mēs jums uz e-pastu nosūtām testu. Pēc testa rezultātu apstrādes pasniedzējs sniegs savus ieteikumus par to, kā vislabāk sadalīt darbiniekus grupās.
  2. Pēc tam mēs saskaņojam nodarbību grafiku, slēdzam līgumu un piestādām avansa rēķinu. Sākam apmācību! 

Katra valoda ir ļoti bagāta un to nevar apgūt īsā laika posmā. Tāpēc katram klientam mums ir sava pieeja. Jūs mūs informējat par sava uzņēmuma specifiku, bet mūsu pasniedzējs mācību procesu organizē tā, lai nodarbības būtu maksimāli efektīvas. Pēc kursu pabeigšanas jūsu darbinieki iegūs sekmīga darba nodrošināšanai nepieciešamās zināšanas, kā arī saņems konkrētu zināšanu līmeni apliecinošu sertifikātu.  

Apmācību programma tiks sastādīta individuāli orientējoties tikai uz Jūsu mērķa sasniegšanu. Aizpildiet, lūdzu, anketu  Klienta vēlmju analīze (273.88 KB) .