Blaumaņa iela 5a, Rīga|t. 27744440

PIETEIKTIES KURSIEM

Pēc pieteikuma saņemšanas mūsu koordinatori ar Jums sazināsies un visu noprecizēs.

Excel kursi korporatīvajiem klientiem

Jau kādu laiku mācību centrs POLYGLOT papildus citiem pakalpojumiem piedāvā datorzinību excel.jpegkursus korporatīvajiem klientiem,   kuros tiek apgūtas prasmes Excel programmā. Vairums uzņēmumu mūsdienās pielieto Excel programmu tādās darbības sfērās kā grāmatvedībā, loģistikā un daudzās citās. Prakse liecina, ka Excel zināšanu pamatus zina vairums cilvēki, bet padziļinātas prasmes tiek novērotas tikai dažiem. Excel iespējas patiešām ir neierobežotas. Šīs programmas pārzināšana atļaus Jums efektīvāk strādāt ar šo programmu, taupīt laiku un palielināt darba ražīgumu un precizitāti.

 Kursu organizēšanas kārtība ir ļoti vienkārša.

1.      Jūs nosūtāt mums pieprasījumu uz e-pastu: skola@polyglot.lv, norādot nepieciešamo informāciju: cik grupas plānojat un aptuvenais cilvēku skaits grupā, cik bieži vēlaties nodarboties un vēlamais nodarbības ilgums. Piemēram: vienai grupai kursi tiek organizēti 2/3 reizes nedēļā pa 90 min. Cilvēku skaits grupā 6.
2.      Pēc tam mēs piestādām jums tāmi. Cenas mums ir demokrātiskas  Excel polyglot cenu lapa (76.57 KB), bet pasniedzēji – ļoti pieredzējuši. Kursu norises vieta – Jūsu telpās (Rīgas robežās). Iespējama apmācība arī mūsu ofisā Blaumaņa iela 5a.
3.      Pēc cenas saskaņošanas mēs vienojamies par nodarbību grafiku, slēdzam līgumu un piestādām avansa rēķinu. Sākam apmācības!

Katram uzņēmumam ir sava darba specifika. Dažiem uzņēmumiem pietiek ar klasiskām Excel programmas zināšanām, bet ir uzņēmumi, kuriem nepieciešama speciāli viņiem pielāgota Excel programma. Tāpēc, katram klientam mums ir sava pieeja. Jūs informējat par sava uzņēmuma specifiku un mūsu pasniedzējs mācību procesu saorganizēs tā, lai nodarbības būtu maksimāli efektīvas. Pēc kursu pabeigšanas Jūsu darbinieki iegūs zināšanas, kuras veiksmīgi sekmēs darbinieku izaugsmi un uzlabos darba efektivitāti. Kā arī, pēc veiksmīgas kursu beigšanas, dalībnieki saņems programmas apgūšanas apliecinošu sertifikātu.