(+371) 6735 0349 / (+371) 2774 4440

(+371) 6735 0349 / (+371) 2774 4440

Pēc pieteikuma saņemšanas mūsu koordinatori ar Jums sazināsies un visu noprecizēs.

Pieteikumu forma

Pēc pieteikuma saņemšanas mūsu koordinatori ar Jums sazināsies un visu noprecizēs.

VALODU KURSI | DATORU KURSI

Atvērts bloga ieraksts

SVEŠVALODU KURSI FEBRUĀRĪ

 

Apgūt jaunu valodu vai papildināt jau esošās zināšanas nekad nav par vēlu. Jaunu zināšanu apgūšana vienmēr un visos vecumos nāk par labu un palīdz asināt prātu. Jau sen ir zināms, ka bērnībā valodas ir vieglāk apgūt. Bet valodu apgūšana esot jau pieaugušam dos lielāku ieguvumu smadzenēm – mācīšanās būs grūtāka un ilgāka, bet smadzenes tādā veidā tiek vairāk trenētas un kļūst stiprākas. Tāpēc piesakies valodu kursiem Polyglot mācību centrā! Tagad Tev ir iespēja izvēlēties, kur vēlies apmeklēt kursus – Rīgā, Raiņa bulvārī 25 vai mūsu jaunajā filiālē Rīgā, A. Deglava ielā 66.

1. februārī Raiņa bulvārī sāksies angļu valodas "Upper Intermediate" kursi, savukārt 2. februārī sāksies krievu valodas B1 līmeņa kursi. 6. februārī mācības uzsāks visi tie, kas vēlas apgūt vācu (A2), krievu (A2), norvēģu (A2), un zviedru valodu (A2) ar nelielām priekšzināšanām. Arī itāļu valodas B2 līmeņa kursi sāksies 6. februārī. 7. februārī sāksies zviedru A1, norvēģu A1, itāļu A1 un A2, franču A1 valodas kursi. Visi, kuriem nav krievu valodas zināšanas, kursus varēs apgūt sākot no 8. februāra, savukārt 9. februārī mācības uzsāks visi tiem, kas vēlas apgūt franču valodu bez priekšzināšanām. Valentīndienā, 14. februārī sāksies angļu "Beginner" valodas kursi, spāņu A2 un spāņu B1 valodas kursi. Februāra beigās – 27. februārī sāksies angļu "Elementary" valodas kursi, bet 28. februārī angļu "Pre Intermediate".

Lūdzam ņemt vērā, ka kursu uzsākšanas datums var mainīties, ja netiks nokomplektēta pilna grupa. Iepriekšminētie kursi norisināsies Raiņa bulvārī 25, bet A. Deglava ielā 66 daudzus no tiem būs iespējams apgūt martā.

Polyglot mācību centrā varat apgūt arī svešvalodu kursus, izmantojot NVA kuponus. Viena kursa ilgums ir 25 vai 37 nodarbības, atkarībā no izvēlētās valodu apmācības programmas. Nodarbības paredzētas piecas darba dienas nedēļā, četras akadēmiskās stundas dienā.

Pilnu nodarbību grafiku, tajā skaitā arī intensīvo kursu grafiku, var apskatīt šeit: http://www.polyglotskola.lv/lv/valodu_kursi/nodarbibu_grafiks