(+371) 6735 0349 / (+371) 2774 4440

(+371) 6735 0349 / (+371) 2774 4440

Pēc pieteikuma saņemšanas mūsu koordinatori ar Jums sazināsies un visu noprecizēs.

Pieteikumu forma

Pēc pieteikuma saņemšanas mūsu koordinatori ar Jums sazināsies un visu noprecizēs.

VALODU KURSI | DATORU KURSI

Atvērts bloga ieraksts

Seši veidi, kā kļūt produktīvākam

 

Katra darbinieka ikdienā pienāk brīdis, kad zūd produktivitāte un viss, ko spēj darīt, ir skatīties datora ekrānā. Kā no šādām situācijām izveirīties? Apkopojām sešas darbības un lietas, kas palīdz saņemties un pievērsties darāmajiem darbiem.

Telpaugi

Katrā birojā vajag telpaugus, jo tie ne tikai atdzīvina telpu un rada zaļāku gaisotni, bet arī palielina vispārējo apmierinātību un palīdz kļut produktīvākam. Kādam šie augi ir arī jālaista, kas ir vēl viens iemesls, lai attietu no datora ekrāna un izkustētos.

Sēdēšana un stāvēšana

Ilgstoša sēdēšana ir neveselīga un mazina produktivitāti. Protams, arī ilgstoša stāvēšna ir nogurdinoša, tāpēc ik pa brīdim sēdēšanu nomaini pret stāvēšanu un otrādi. Zinātnieki ir atklājuši, ka darbu produktivitāte pieaug par 18%, ja darbinieki vairāk laika pavada stāvot.

Diendusa

Ja darba apstākļi un vieta to atļauj, darba dienas vidū atļaujies 20 līdz 30 minūtes pagulēt. Īsā diendusa liks tev justies možākam un uzlabos sniegumu.

Kaķu video

Jā, Tu izlasīji pareizi! Daži pētījumi ir atklājuši, ka īsas pauzes, kuras tiek pavadītas skatoties smieklīgus video, uzlabo produktivitāti. Tāpēc nekautrējies un droši skaties savus iemīļotos kaķu video!

Mosties agrāk

Daudziem šis variants noteikti nepatiks, bet no rītiem (pirms lielākā daļa sāk savu darba dienu) ir vieglāk nodoties darbiem, jo tad ir mazāk traucēkļu, kas var novērst uzmanību. Atceries, ka pieaugušam cilvēkam vēlams naktī gulēt 7 līdz 8 stundas, tāpēc, lai agrāk pieceltos, centies agrāk iet gulēt.

Vingrošana

Dažādu vingrojumu izpildīšana uzlabo asins cirkulāciju smadzenēs, kas palīdz kļūt enerģiskākam un vairāk koncentrēties. Reizi stundā piecelies, iztaipies, lifta vietā izmanto trepes. Kad runā pa telefonu, pastaigājies pa biroju.