(+371) 6735 0349 / (+371) 2774 4440

(+371) 6735 0349 / (+371) 2774 4440

Pēc pieteikuma saņemšanas mūsu koordinatori ar Jums sazināsies un visu noprecizēs.

Pieteikumu forma

Pēc pieteikuma saņemšanas mūsu koordinatori ar Jums sazināsies un visu noprecizēs.

VALODU KURSI | DATORU KURSI

Atvērts bloga ieraksts

KONKURENTU NEGODĪGĀ RĪCĪBA

 

Polyglot tulkojuma biroja un mācību centra esošie un potenciālie klienti!

Konkurence tulkojumu un valodu mācību jomā ir liela, katrs valodu un tulkojumu birojs vēlas piesaistīt pēc iespējas vairāk klientu. Normālos apstākļos tas tiek panākts ar reklāmām un kvalitatīvu darbu. Bet reizēm tiek izmantoti negodīgi līdzekļi. Pie tādiem šoreiz ir ķērušies mūsu konkurenti SIA "Pygmalion", kas ir valodu centrs un arī piedāvā valodu kursus.

SIA "Pygmalion", izmantojot mūsu nosaukumu, maldina mūsu esošos un topošos klientus – uzņēmums ir nopircis domēnu vārdus "poliglot.lv", "poliglots.lv" un "poliglotskola.lv", kas nozīmē – ja, rakstot mūsu lapas adresi, tiek nejauši sajaukts "y" ar "i", tad jūs nonāksiet SIA "Pygmalion" valodu centra mājaslapā. Vai ir aizliegts tā darīt? Jā, ir! Konkurences likumā ir minēts, ka negodīga komercprakse ietver, piemēram, cita tirgus dalībnieka nosaukuma, atšķirības zīmju, zīmola un cita satura izmantošanu vai atdarināšanu.

Informējam, ka SIA "Polyglot" un SIA "Pygmalion" ir divi dažādi uzņēmumi, un vienīgais, kas šīm firmām ir kopīgs, ir darbības joma. Lūdzu, esiet uzmanīgi!


SIA "Polyglot" tulkojuma biroja un mācību centra vienīgās un īstās interneta adreses:

  • www.polyglot.lv

  • www.polyglotskola.lv